STEM
Вивчення наук (Science) та технологій (Technology) шляхом застосування технічної творчості та інженерії (Engineering), в основі яких лежать математичні розрахунки й моделювання (Mathematics)
Програмований
електронний модуль (ПЕМ)
Навчальні посібники
3d ферма
Обладнання
  • Навчальний відкритий проєкт
  • «Програмований електронний модуль» (ПЕМ)
  • 3D-ферма
Посібники
  • «Методика впровадження STEaM-підходів в освітньому процесі»
  • «Основи програмування в S4A»
  • «3D-моделювання та 3D-друк»
Тренінг
Супровід
Інструменти STEM
ПЕМ
Навчальні посібники
3d ферма
Навчальний відкритий проєкт
«Програмований електронний модуль» (ПЕМ)
Перелік елементів електроніки ПЕМ може містити мікроконтролери Arduino
різноманітних конструкцій (Uno, Pro, Leonardo, Mega, Due, Nano, Micro) та/або
одноплатний комп'ютер Raspberry Pi, додаткові датчики та модулі за бажанням
навчального закладу.
Навчальний посібник «Методика впровадження STEaM-підходів в освітньому процесі»
Коли ми звертаємось до STEAM, це не просто робототехніка, кодування та лабораторні халати. Це основне виробництво, виробництво продуктів харчування, охорона здоров'я. STEAM – це наше життя.

Окрім надання предметно-специфічних знань, пов'язаних з розвитком дедуктивного-індуктивного та логічного мислення, STEAM передбачає збільшення уваги розвитку творчості, критичного мислення, гнучкості, адаптивності, соціальних та крос-культурних навичок, пов'язаних із мистецтвом. Таким чином, STEAM-навчання спрямовано на створення всебічно розвинених фахівців, які є і STEM-грамотними, і творчими та інноваційними.

3D-ферма STEAM-lab® – це комплект оптимізованих 3D-принтерів, 3D-сканерів та 3D-ручок з екологічно чистим пластиком PLA, отриманим із відновлюваних ресурсів, навчальні посібники та дидактичні матеріали.

3D-друк дозволяє створити тривимірну модель виробу на комп'ютері та отримати повноцінний фізичний об'єкт, що відповідає заданим параметрам. Технологія дає можливість суттєво наповнити матеріальну базу закладу освіти дидактичними матеріалами, підвищити ефективність навчального процесу завдяки наближенню віртуального комп'ютерного середовища до реального тривимірного світу.

Оптимальна кількість 3D-принтерів у 3D-фермі – від 3 до 5 одиниць.